x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Stokta Yok
Opinel Opinel

Opinel Inox No 8 Yaban Tavşan Desenli Paslanmaz Çelik Çakı

OP-002333
Stoklarda Yok!
%5
323 TL
340 TL
Havale ile : TL   297
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Opinel Inox No 8 Yaban Tavşan Desenli Paslanmaz Çelik Çakı

  Animalia koleksiyonumuz dünyanın dört bir yanından gelen hayvanlarla oyulmuş olarak geliyor. Günlük işler için uygun olan bu bıçak, hafif dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Sap meşe ağacından yapılmıştır. Modelin sertliği 58 Rockwell birimine ulaşıyor. Ürün, Virobloc tipi bir kilit ile donatılmıştır. Bıçak uzunluğu 8,5 santimetredir.

  Bıçak, Sandvik'in korozyona karşı korunan 12C27 kalite çeliğine dayanmaktadır. Bu çeliğin sertliği 58 Rockwell birimine ulaşır. İnce kesme kenarı, oldukça pratik çeliktir. Sap meşe ağacından yapılmıştır. Meşe güçlü ve dayanıklı bir temeldir. Ayrıca sap nem ve kire karşı korumak için verniklenmiştir.

  Sandvik Paslanmaz Çelik

  Sandvik 12C27 modifiye paslanmaz çelik kullanıyoruz. Krom ilavesi sayesinde anti-koroziftir ve özel bir bakım gerektirmez. En az% 0.40 karbon içeriği mükemmel kesme kenarı sağlar.

  Meşe Sap

  Fransız meşesi kullanılmaktadır. Sert yapıda olmasının yanı sıra çok dayanıklıdır. Yapısında bulunan yüksek miktardaki tannin içeriğinden dolayı böcekler ve mantarlar da dahil olmak üzere pek çok şeye karşı dayanıklı bir çeşit ağaçtan imal edilmiştir. Sarı-Kahverengi görünümlüdür. Düzenli damar ağına sahiptir.

  Virobloc Güvenlik Kilidi

  Virobloc kilidi Opinel çakıların tipik bir özelliğidir. Joseph Opinel'in oğlu Marcel Opinel, bıçakların güvenliğini artırmak istedi. 1955'te Virobloc sistemini icat etti. Bu başlangıçta bıçağın açık bir pozisyonda kilitlenebilmesi anlamına geliyordu. 90'lı yıllarda Virobloc sistemi son güncellemesini aldı. Bıçaklar artık kapalı pozisyondayken de kilitlenebilir.

  Yatagan Bıçak:

  Opinel'in geleneksel çakısı 'Yatagan Çakısı' olarak bilinir. Şekli eski Türk kılıcından esinlenilmiş, ucu sivri ve kalkıktır. Bıçak, bıçağın mukavemetini sağlayan ve verimli taşlama sağlayan özel bir dışbükey profil ile öğütülür.

  Bulaşık Makinesinde Temizlik

  Cep bıçakları (katlanabilir bıçaklar): Dikkat! Kalıcı hasarı önlemek için, cep bıçakları bulaşık makinesinde yıkanmamalıdır
  Mutfak ve masa bıçakları (sabit bıçaklar): OPINEL'lerinizin kalitesini korumak için elde yıkama önerilir. Ancak, bulaşık makinesinde yıkamayı tercih ediyorsanız, hepsi bir arada tabletler yerine bulaşık makinesi tozu öneririz. Yıkama biter bitmez bıçakları bulaşık makinesinden çıkarın.

  Opinel Hakkında

  Opinel bıçakları kalitesi ve sadeliği ile ünlüdür. Joseph Opinel tarafından 1890'da kurulduğundan bu yana Opinel bıçaklarının sürekli olarak popüler olduğu kanıtlanmıştır. Bıçaklar bir zamanlar çiftçiler, çobanlar ve demiryolu çalışanları tarafından yaygın olarak kullanılıyordu. Bugün ise onları hemen hemen her cepte, mutfak çekmecesinde veya sırt çantasında bulabilirsiniz. Daha küçük oyma için Opinel No. 2'den, ağır işler için Opinel No.8'e. Onlar günlük bıçakların paragonudur; rahat, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı. Opinel cep bıçakları çeşitli, lüks saplarda gelir. Güney Afrika manda boynuzu, bubinga, zeytin ağacı ve diğerleri! Hangi stili seçiyorsun?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.