x
SAAT 17:00'E KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA
1000₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO İMKANI
OUTLET KATEGORİSİNDE %30'A VARAN İNDİRİM FIRSATLARI
SAAT 17:00'E KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGO
KIŞLIK ÜRÜNLERDE %30'A VARAN İNDİRİM FIRSATLARI
TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANI
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Kayıt
Alışveriş Sepetim

KVKK Açık Rıza Metni

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince aşağıda belirtilen kişisel verilerimin, Bİ KAMPİNG KAMP VE SPOR ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ. ("Şirket”) tarafından yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine saklanmasına, ilgili mevzuatlar kapsamında paylaşımın gerekli olduğu diğer kişi ve kuruluşlar ile paylaşılmasına işbu metne aitaydınlatma metnindeki hususlar çerçevesinde peşinen izin verdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Şirket tarafından yalnızca açık rızamla işlenebilecek kişisel verilerim nüfus cüzdanı verileri (ad, soyadı, doğum tarihi, cinsiyet, TC kimlik numarası) ,e-mail adresi, adres, konum, telefon numarası, ses kaydına, kamera kaydına, web sitesi kullanım verileri, alışveriş geçmişi bilgileri, anket bilgileri, kampanya katılım bilgileri, IBAN bilgileri, banka veya kredi kartı verileri (numarası, son kullanım tarihi ve cvv), mağaza ziyaretleri, internet sitesi kayıtları, kullanıcı oturum bilgileri ilişkin verilerle sınırlı olupaydınlatma metninde yer alan süreyle saklanmasını ve yukarıda sayılan tüm verilerimin yurtdışı ödeme kuruluşları, banka, kargo, ürün tedarikçileri, ürün satış kanalları, analiz ve pazarlama-reklam amaçlı iş ortaklarına aktarım yapılmasını kabul, beyan ve taahhüt ederim.
Belirtmiş olduğum verilerim işbu açık rıza metninin eki olan aydınlatma metnindeki hususlarla sınırlı olmak kaydıyla işlenebilecektir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.