x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Opinel Opinel

Opinel 8 No Deri Kılıflı Karbon Çelik Çakı (Özel Kutulu)

OP-000815
Stoklarda Yok!
%5
482 TL
507 TL
Havale ile : TL   444
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Opinel 8 No Deri Kılıflı Karbon Çelik Çakı (Özel Kutulu)

  Ahşap Kutulu & Deri Kılıflı, Karbon Çelik Çakı!

  Bu çok amaçlı bıçağı, kamp, avcılık gibi outdoor faaliyetlerinizde yanınızdan ayırmayacaksanız.

  Alpinel kılıfı ile birlikte gelen, pleksiglas bir kapak ile kapatılmış, özel ahşap kutusunda sunulan bu Fransız Opinel N°08 Olive Wood bıçak çok özel bir hediye olarak düşünülebilir.

  ÖZELLİKLER

  Bıçak uzunluğu: 8,5 cm

  Karbon Çelik: Karbon çeliğimiz son derece serttir, böylece mükemmel kesme kalitesi, iyi aşınma direnci ve kolay bilemeyi garanti eder. Karbon kolayca paslanabilir. Nemli yerlerden kaçınmanızı ve kullanımdan sonra bıçağı silmenizi ve greslemenizi öneririz.

  Sap: Kayın, Opinel sapların üretiminde en yaygın kullanılan ahşaptır. Fransız kayın ağacı sert, dayanıklı ve kullanımı kolaydır. Homojen bir görünüme sahip, açık rengi sarıdan pembeye değişir. Çok sayıda küçük koyu çizgi varlığı ile karakterizedir.

  Emniyet Halkası: 1955 yılında Marcel Opinel tarafından icat edilen Virobloc Emniyet Halkası, N°06'dan itibaren, tüm katlanır bıçaklara takılmıştır. Paslanmaz çelikten kesilmiş olan Virobloc'un biri sabit, diğeri kayar olmak üzere iki bölümü vardır. Bıçağı açık kilitlemeye ek olarak (kullanımda güvenlik), bıçağı kapalı olarak kilitlemek de artık mümkündür (taşıma güvenliği).

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.