x
SAAT 17:00'E KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGO
1000₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
SAAT 17:00'E KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGO
SAAT 17:00'E KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGO
OUTLET ÜRÜNLERİNDE %50 YE VARAN İNDİRİMLER
1000₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Kayıt
Alışveriş Sepetim

MSR Windburner 1,0 Litre Ocak Sistemleri Red

6.649 TL
6.999 TL
%5 İndirim
Havale Fiyatı : 6.317 TL
+( %5  Havale İndirimi)
Renk
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
MSR WindBurner™ Ocak Sistemleri
 
Küçük geziler ve hızlı kaynayan yemekler için rüzgar geçirmez, modüler kişisel ocak sistemi hafif & kompakt yapısı ve benzersiz performasıyla, seyahatlerinizde, solo faaliyetlerinizde, hafta sonu kamplarınızda kısacası sıcak suya ihtiyaç duyacağınız her yerde güvenle kullanabileceğiniz yüksek performansa sahip bir ocak sistemidir. Bu ocakta yanan alev, sahip olduğu özel yapısı sayesinde hiçbir şekilde dış ortamdan etkilenmemektedir. Ocaktan sağlanan tüm ısı pişirilen ürün için kullanılmakta dış ortama ısı verilmemektedir. Ultra hafif ve portatif yapısı kampçılara kolaylıklar sağlamaktadır. Sahip olduğu bu özellikler portatif ocak sektöründe bu ürünü ön plana çıkarmaktadır. 2 veya 3 kişilik kullanıma uygundur. Rüzgar geçirmez özelliğiyle daha sıcak yemekler sunmaktadır.
 
Ultra Etki: Rüzgar geçirmez radyan brülörü ve basınç regülatörü, rüzgarlı soğuk hava koşullarında ocağın performansının devam etmesini sağlar. Hızlı kaynama süresi & geleneksel ocaklardan daha iyi yakıt performansı.
Kompakt İç İçe Giren Sistem: 1 ve 1,8 litrelik pişirme kabının içine sistem iç içe girerek yerleşebilmektedir.
Kompakt: 1 litrelik kişisel pişirme kabına, opsiyonel 1,8 Duo pişirme kabına ve diğer uyumlu Windburner pişirme kaplarına uymaktadır. Windburner Stock veya Sauce pişirme kabı ile kullanıma uygun değildir.
Güvenli: Elde taşınır tasarımıyla 1 ve 1,8 litre pişirme kabı ocağa ve metal kutulu yakıta kilitlenebilmektedir.
Özellikler 1 ve 1,8 litre hacmindeki tenceresi, ocakla birleştirilerek güvenli bir kullanım sağlandığı gibi, verimliliği de arttırmaktadır. Tencerenin alt kısmındaki alüminyum paneller daha kısa kaynama süresi ve daha az yakıt kullanılmasını sağlar.
Özel ocak tasarımı rüzgar altında benzersiz performans sağlayarak diğer ocaklardan çok daha kısa sürede suyu kaynatır. Tencere üzerindeki neopren kaplama hem tencereyi korur hem de sıcakken elle tutabilmenize olanak verir. Tencere BPA içermez. Tencerenin alt kısmında ürünle birlikte gelen kap taşırken ürünü koruduğu gibi dilerseniz yemek kasesi olarak da kullanılabilir.
Hacim: 1 Litre
Ağırlık: 432 gr (yakıt tüpü hariç)
Paket İçeriği; Ocak, Tencere, Süzgeçli üst kapak, Alt kapak, Yakıt tüpü standı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.