x
sadsad x
asdasd
La Sportiva  - Ayakkabı

La Sportiva Tempesta Gore Tex Erkek Koşu Ayakkabısı

LASPORTIVA0022
Stoklarda Mevcut
%10
7.199 TL
7.999 TL
Havale ile : TL   6.623
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Renk
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 •  
   La Sportiva

  LA SPORTIVA TEMPESTA GORE TEX ERKEK KOŞU AYAKKABISI

  Tempesta GTX, mükemmel çekiş gücü ve üstün ayak altı hissi veren teknik, hafif ve su geçirmez Mountain Running® ayakkabısıdır.

  Su geçirmez Kış Koşu ayakkabısı, antrenmanlar ve yarış hazırlıklarında, günlük kullanım için tasarlanmıştır. Farklı tip arazilerde koşmak için mükemmel bir seçim olan Sock-Shield yapısı sayesinde çok yönlü, hafif ve hızlıca giyilebilir. Taban, At Grip Spikes ile uyumludur..

  Yapışkan taban ve derin dişliler kaygan yüzeylerde, dağ veya buz üzerinde mükemmel kavrama sunar ve AT-Grip Spikes ile uyumludur. Cepli Hızlı-Bağcık sistemi ve entegre tozluk Sock-Shield yapısı ayağı sarmalar ve ayakkabı içindeki boş alanları doldurur. Aynı zamanda taşların, çamurun veya karın çizmeye girmesini önler. Bağcık sistemi sayanın yapısı ile entegre edilmiştir: Bu çözüm, hacim değişikliklerinin düzenlenmesine izin verir ve ayağı engelli yollarda kontrol altında tutar. Su geçirmez ve nefes alabilen Gore-Tex'teki dikişsiz yapı ve süper esnek membran, Tempesta'yı, kış aylarında antrenman yapan sporcular için mükemmel bir seçim haline getirir.

  Teknik Özellikleri

  Saya:Su geçirmez, yırtılmaz tek kat file ve baskı + Sock-Shield manşetler
  Astar: Gore® Flex Yapısı
  Ara Taban:Dengeleyici ve Enjekte edilmiş MEMlex EVA
  Ayakkabı Tabanı:Ortholite Dağ Koşusu Ergonomik 4 mm
  Taban:FriXion AT - AT Grip Spikes ile uyumlu
  Topuk yüksekliği:10 mm
  Ağırlık: 340 gr (42 Numara)

   

   
   
   La Sportiva

  Artılar

  +Entegre bağcık koyma cebi ve kolay bağcık sistemi
  +Gore® Flex Yapısı sayesinde, bu görüp görebileceğiniz en esnek ayakkabı
  + Yapışkan dış taban yumuşak veya çamurlu zeminlerde çalışmak için idealdir. Taban son derece çok yönlüdür ve AT Grip Spikes ile uyumludur.

  Ürün Özellikleri

  • hafif ve su geçirmez Mountain Running® ayakkabısı.
  • Hızlı ve kolay kapanma için tek çekmeli hızlı bağlama sistemi

   KULLANILAN TEKNOLOJİLER

   Gore tex

   GORETEX

   GORE-TEX® Insulated Comfort ürün teknolojisi ile tasarlanan ayakkabılar, yağmur, kar ve soğuk koşullarda dış mekanda kullanım için tasarlanmıştır.Dayanıklı su geçirmezlik ve optimize edilebilir nefes alabilirliği, soğuk hava koşullarında kullanım için yalıtım ile birleştirerek, çok çeşitli açık hava etkinlikleri için ideal bir çözüm haline getirir. Su ve kar dışarıda dururken ter içeriden kaçar.Yalıtımlı iç astarları sayesinde soğuktan güvenilir koruma sağlarlar, bu da onları çok çeşitli açık hava etkinlikleri için ideal bir çözüm haline getirir.
    
   Skala

   MID LONG DISTANCE:

   Skyraces, dağ koşusu ve şehir parkı koşusu gibi bir dizi off-road koşusu için yaratılan çok yönlü ayakkabılar. Yüksek stabilite ve konfor sağlar
    
   Skala

   EVA

   Enjekte kumaşın yüksek derecede sertleşmesi ve yüksek elastikiyeti. enjekte edilen orta tabanları kullanan bu modelleri, arazi yollarında kullanım için ideal hale getirir. Ayrıca, EVA Injected orta taban EVA'nın zaman içindeki "squash” etkisini önemli ölçüde azaltır ve ürünün tüm özellikleri boyunca aynı özellikleri korumasını sağlar.
    

   ORTHOLITE MR E

   + Daha serin bir ayak için nefes alabilir.
   + Eşsiz açık hücre yapısı bir nem yönetim sistemi oluşturur.
   + Uzun süreli yastıklama: iç taban zaman içinde kalınlığının% 95'inden fazlasını korur ve düzleşmez.
   + Daha igienik bir ayakkabı için anti-mikrobiyal ajanlar ve yıkanabilir özellikler.
    
   Normel Volume

   MUD GROUNDS:

   Bu tabanlar özellikle yumuşak ve çamurlu zemindeki yarışlar için konfor sağlar
    

   FRIXION® BLUE

   Uzun yol tutuşunun mükemmel kombinasyonu. Her türlü arazide maksimum kavrama. Çok yönlü çift yoğunluklu tabanlar üzerinde kullanılır
    

   VEGAN FRIENDLY

   La Sportiva, uzun ömürlü ve yüksek performanslı tırmanma ve dağcılık botları ile dünyaca tanınmasına rağmen, ürünlerimizde herhangi bir hayvan bileşeni olmayan ve bu nedenle vegan müşterilere uyum sağlayan birçok ayakkabı ve giyim tarzı sunuyoruz.
    
   Normel Volume

   IMPACT BRAKE:

   Yenilikçi sistem, zemine olumsuz zemin etkisini emmek, çekişe yardımcı olmak ve yokuş aşağı yol tutuşunu iyileştirmek için uygulanır. La Sportiva'daki Ar-Ge departmanı tarafından oluşturulan ve geliştirilen, olumsuz zemin etkisini azaltarak yarış sırasında gerçek avantajlar sunuyor.
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.