x
SAAT 17:00'E KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA
1000₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO İMKANI
OUTLET KATEGORİSİNDE %30'A VARAN İNDİRİM FIRSATLARI
SAAT 17:00'E KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGO
KIŞLIK ÜRÜNLERDE %30'A VARAN İNDİRİM FIRSATLARI
TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANI
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Kayıt
Alışveriş Sepetim

Bora 408 ZB Leopard Zeytin Saplı Bıçak

874 TL
920 TL
%5 İndirim
Havale Fiyatı : 830 TL
+( %5  Havale İndirimi)
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo

Çoklu görevlere hazır hâle getirilmiş bu bıçak, temelde bir yüzme bıçağıdır.
Tam kuyruklu (full tang) Leopard, geniş-kalın namlusu ve yuvarlak uç (drop point) yapısıyla dayanıklıdır. İçbükey ağız (hollow grind) açımıyla keskindir. Geniş koruyucu tırnağı ile eliniz güvendedir.
Bu versiyon, ''Leopard’’a farklı özellikler eklenen seçenektir:
Üründeki Z kısaltması, sap malzemesi olarak zeytin ağacının kullanıldığını göstermektedir. Zeytin ağacı, bıçak saplarında açık renk ahşap eksikliğini gideren önemli bir malzemedir. Gri-sarı, bir renge ve güçlü damar desenine sahiptir. Zeytin ağacı, yavaş büyüyen ve uzun ömürlü bir ağaçtır. Az suya ihtiyaç duyar ve ısıyı kaldırabilir. Bu özellikleri sayesinde çok sert ve yoğundur, rutubete karşı dayanıklıdır. İklimin uygunluğu sayesinde, yoğunlukla Akdeniz çevresinde yetiştirilen (Bıçak endüstrisinde de özellikle Akdeniz ülkelerindeki bıçak yapımcıları tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.) bir bitkidir ve tarım amaçlı yetiştirilme tarihi MÖ 4000 yıllarına kadar uzanmaktadır. Çok farklı çeşitleri görülebilir ama budaklı şekli -ağaçtan ağaca değişse de- tipik bir bireysel desen oluşturur. Yavaş büyüdüğü ve kuruma süresi uzun olduğu için değerli bir ahşaptır. İşlenmiş zeytin ağacı, zeytinyağı ile düzenli olarak ovalandığında çok pürüzsüz ve hafif parlak hâle gelir.
Ürün adındaki B harfi ise, namluda Thyssen-Krupp 4116 paslanmaz çelik kullanıldığını göstermektedir. Bu ince taneli paslanmaz çelik, bıçak endüstrisinin çok çeşitli ürünlerinde, yıllardır güvenle kullanılmaktadır.
Sap malzemesinin yerine takılmasında alüminyum pimlerden faydalanılan Leopard ZB, 1.sınıf, kahverengi deri kılıfı ile gönderilmektedir.

 

** Size ulaşacak ürün, kullanılan malzemelerin özgün renk ve dokuları veya el işçiliğinin doğası nedeniyle, görseldeki üründen detay farklılıklar gösterebilir. **

 

Bıçak ve çakı sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı felsefemiz, Bora Bıçakları olarak müşterilerimizle kurduğumuz güvene dayalı ilişkinin temel prensibidir. "Siz varsanız biz varız” mottosuyla çıktığımız bu yolda, bıçak sektöründe Ömür Boyu Garanti veren firma olarak müşterilerimizle sürdürülebilir bir bağ kurmak önceliklerimiz arasında yer almaktadır.
Bu amaca yönelik olarak, Bora Bıçakları’nın üretim aşamasında titizlikle üzerinde durduğumuz bazı konular hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Müşterilerimizin, Bora Bıçakları’ndan satın alarak kullandığı her ürün hakkında daha fazla bilgi edinerek "kendi çıkarlarını koruma imkânına” sahip olması, firmamızın müşterilerine verdiği değer ve ürünlerine duyduğu güven açısından önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.
Bora Bıçakları olarak, ürünlerimizde kullandığımız paslanmaz çelikler, eskiden beri Türkiye’de standartları belirlemiştir ve dünya standartlarını yakalamıştır. Çelik üretimindeki gelişmeleri ve bunların dünya bıçak sektöründeki yansımalarını yakından izliyor ve sizlere güvenebileceğiniz bıçaklar sunmaya devam ediyoruz. Kullandığımız çeliklerin sertlik derecesi, 57-60 HRC (Rockwell) arasında değişmektedir.
Daima arkasında bulunduğumuz ustalık eseri olan ürünlerimiz, kullanılan her malzeme dâhil olmak üzere, kendini belli eden bir tecrübeyi ve kaliteyi yansıtmaktadır.
Satış sonrası bakım ve teknik desteğimizle yanınızda olmaktan gurur duyduğumuz ürünlerimizden memnun kalmanız dileğiyle…

 

Ürün Cinsi:Bıçak
Tam Uzunluk:210 mm
Namlu Uzunluğu:105 mm
Et Kalınlığı:4 mm
Ağırlık:194 gr
Çelik Cinsi:Thyssen-Krupp 4116
Sap Cinsi:Zeytin Ağacı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.