x
sadsad x
asdasd
YENİ ÜYE (700 × 700 piksel).png (321 KB)
Stokta Yok
Böker

Böker Magnum Red Pupil Çakı

01SC071
Stoklarda Yok!
%5
557 TL
586 TL
Havale ile : TL   529
3.png (8 KB)
4.png (9 KB)
2.png (9 KB)
5.png (8 KB)
1.png (10 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Zarif Magnum Red Pupil hem yüksek malzeme ve işçilik kalitesine sahip sap malzemesiyle hem de kırmızı renk vurgularıyla öne çıkan bir çakıdır.
  Günlük kullanımınıza estetik katacak bu yandan kilitli (linerlock) çakıda, çelik astarlar üzerinde ikinci bir astar (kırmızı fiber) yer almaktadır. Astarlar üzerine takılan zebra ağacı sap malzemesi, üç boyutlu işlenerek kullanılmıştır. Her iki taraftaki vidalar ve başparmak çıkıntısının (thumb stud) da kırmızı renkte olması, tamamen uyumlu bir genel görüntü oluşturmaktadır. 440 çelikten namluya sahip çakıda gizli bir kordon deliği (lanyard hole) de bulunmaktadır.
  Kırmızı göz bebeği anlamına gelen Red Pupil, derin cep klipsi sayesinde kolaylıkla taşınabilmektedir.

  Ürün Cinsi: Çakı       
  Toplam Uzunluk: 198 mm
  Namlu Uzunluğu: 82 mm
  Et Kalınlığı: 3,3 mm
  Ağırlık: 98 g
  Çelik Cinsi: 440A
  Sap Malzemesi: Zebra Ağacı


  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.
  Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.

   

  Ürün Cinsi : Çakı
  Tam Uzunluk : 198 mm
  Namlu Uzunluğu : 82 mm
  Et Kalınlığı : 3.3 mm
  Ağırlık : 98 gr
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : Zebra Ağacı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.