x
sadsad x
asdasd
Böker  - Çakı

Böker Magnum Rainbow Flaming Skull Çakı

01MB734
Stoklarda Mevcut
499 TL
Havale ile : TL   459
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Göz alıcı rainbow serisi, gökkuşağı renklerinde anodize edilmiş, titanyum PVD (Physical Vapor Deposition: gaz hâline getirilen malzemenin, tabaka oluşturacak biçimde, korunacak yüzey üzerine yoğunlaştırılması. Fiziksel Buhar Biriktirme.) kaplamalı paslanmaz çelik namludan veya saplardan oluşmaktadır.
  Bu yandan kilitli flipper’ın ismi, sapın üzerindeki ‘‘alev almış kafatası’’ oluşturan gravürden gelmektedir. Alev figürleri yalnızca paslanmaz çelik sap malzemesinde yer almayıp 440 çelikten namluya ve hatta cep klipsine kadar taşınmıştır.
  Bu kombinasyon; göz alıcı ‘‘rainbow’’ kaplama sayesinde daha canlı bir görünüm almıştır.
  Oldukça iyi kavranan çakının cep klipsi çıkarılabilmektedir.

  Tam Uzunluk : 21,6 cm
  Namlu Uzunluğu : 9,5 cm
  Et kalınlığı : 2,7 mm
  Ağırlık : 191 g
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : Paslanmaz Çelik

   

  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.

  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.

  Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.

  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.

  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.

   

  Ürün Cinsi : Çakı
  Tam Uzunluk : 216 mm
  Namlu Uzunluğu : 95 mm
  Et Kalınlığı : 2.7 mm
  Ağırlık : 191 gr
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : Paslanmaz Çelik
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.