x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Stokta Yok
Böker

Böker Magnum Dejavu Rainbow Çakı

01RY271
Stoklarda Yok!
%5
486 TL
512 TL
Havale ile : TL   447
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Göz alıcı rainbow serisi, gökkuşağı renklerinde anodize edilmiş, titanyum PVD (Physical Vapor Deposition: gaz hâline getirilen malzemenin, tabaka oluşturacak biçimde, korunacak yüzey üzerine yoğunlaştırılması. Fiziksel Buhar Biriktirme.) kaplamalı 440 çelik namludan ve saplardan oluşmaktadır.
  Üretimi 30 yıl öncesine dayanan, tek parçalı ve kendini destekleyen gövde kilit (frame lock) mekanizmasını ele alan Böker, Dejavu serisinde, onu daha da geliştirmiş. Konseptin ince ve açık yapısını zedelemeden bunu başarmaya gayret etmiş. Sapa tek parçadan bağlı ve dolayısıyla görece güçsüz olan namluyu daha sağlam şekilde sabitlemek için bir ara parça ve plaka kullanmış. Böylelikle, yaygın çakılarda olduğu gibi, sapın her iki tarafından da desteklenen ve yükün eşit dağılmasına yarayan bir mekanizmaya kavuşulmuş.
  Oldukça hafif bir tasarım olan Dejavu Rainbow’da, rainbow kaplamaya sahip paslanmaz çelik sap malzemesi kullanılmış. Çift yönlü başparmak çıkıntısı (thumb stud), çakının istenen elle açılmasına yardımcı oluyor.
  Çakı, cep klipsi (çıkarılabilir) sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor.

  Ürün Cinsi

  :

  Çakı

  Toplam Uzunluk

  :

  185 mm

  Namlu Uzunluğu

  :

  85 mm

  Et kalınlığı

  :

  2,2 mm

  Ağırlık

  :

  53 g

  Çelik Cinsi

  :

  440A

  Sap Cinsi

  :

  Paslanmaz Çelik

  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker; son derece geniş bir ürün gamına sahip.
  Alman bıçak devi, bazı istisnalar dışında (bazı mutfak ürünleri ve bazı aksesuarlar), Böker Manufaktur Solingen olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Böker Magnum isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus, en yeni tasarımları en son teknoloji ile birleştiriyor. Konsept, tasarım ve yapım tarzı Solingen'de belirlenen Plus; imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen bir üretim kategorisi. Böker Magnum ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.

  Ürün Cinsi : Çakı
  Tam Uzunluk : 185 mm
  Namlu Uzunluğu : 85 mm
  Et Kalınlığı : 2.2 mm
  Ağırlık : 53 gr
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : Paslanmaz Çelik
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.