x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Stokta Yok
Böker

Böker Magnum Defilade Çakı

01MB357BM
Stoklarda Yok!
%5
411 TL
432 TL
Havale ile : TL   378
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Vahşi yaşamdayken kamuflajınızı garanti altına alacak bir çakıdır.

  Başparmak çıkıntısı (thumb stud) bulunan ve bu sayede her iki elle de kolay açılan yandan kilitli (liner lock) çakının namlusu 440 çeliktendir ve titanyum kaplanmıştır. Namluyu gri renge çeviren bu kaplama, çeliğin korunmasına katkıda bulunduğu gibi, kamuflaj da sağlamaktadır.

  Zaten hafif ve dayanıklı olan alüminyum sap malzemesi üzerine oyuk ve onun da üzerine delikler açılarak çakı daha da hafifletilmiş ve aynı zamanda iyi kavranır hâle getirilmiştir. Çakının sapı, hâki tonlarda ve desen olarak (real tree olarak bilinen tarzda) da çevreye uyumlu bir kamuflaj taşımaktadır. Defilade; düşmanın sadece gözünden değil, fiziksel etkisinden de korunmayı belirten askeri bir terimdir. Çakı ismi olarak bu terimin kullanılmasını, çakının sağlamlığına da bir gönderme olarak yorumlamak mümkündür.

  Çakının, kordon deliği (lanyard hole) ve çıkarılabilir cep klipsi de bulunmaktadır.
   
  Ürün Cinsi : Çakı
  Toplam Uzunluk : 180 mm
  Namlu Uzunluğu : 75 mm
  Et kalınlığı : 3 mm
  Ağırlık : 88 g
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : Alüminyum

   
  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
   
  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.
   
  Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
   
  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
   
  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.