x
1000₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
SAAT 17:00'E KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGO
OUTLET ÜRÜNLERİNDE %50 YE VARAN İNDİRİMLER
SAAT 17:00'E KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGO
OUTLET ÜRÜNLERİNDE %50 YE VARAN İNDİRİMLER
SAAT 17:00'E KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGO
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Kayıt
Alışveriş Sepetim

Asolo Eldo Gore Tex Erkek Günlük Ayakkabı

5.911 TL
7.389 TL
%20 İndirim
Havale Fiyatı : 5.616 TL +( %5  Havale İndirimi)
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo

Asolo Eldo Gore Tex Erkek Günlük Ayakkabı

Eldo ailesinin dekolte modeli, teknik dikişsiz polyester üst kısım ve su geçirmezlik ve nefes alabilirliği garanti eden Gore-Tex Extended Comfort Ayakkabı astarı sunar. Tek yoğunluklu, ısıyla şekillendirilmiş Eva orta taban, en iyi desteği, stabiliteyi ve yastıklamayı garanti eder. Asolo/Vibram AG dış taban, kendi kendini temizleyen bir tasarıma ve mükemmel tırmanma alanına sahiptir; aynı zamanda kuru ve ıslak zeminde mükemmel tutuş sağlayan MegaGrip bileşiğini kullanır. Modeli tamamlamak için ek koruma sağlayan Pu rand çepeçevre, kordon bağlama sistemi ve hızlı ve hassas uyum için termo şekilli dil.

Ürün Özellikleri

  • ÜST: Teknik dikişsiz polyester.
  • ASTAR: Gore-Tex Genişletilmiş Konforlu Ayakkabı.
  • ANATOMİK AYAK TABAN: Asolo/Ortholite.
  • TABAN: MegaGrip bileşikli Asolo/Vibram AG (kauçuk-Eva).
  • FIT: Erkek.
  • AĞIRLIK: 291 (g) (1/2 çift beden 8 UK).

Teknoloji

FIT:

Asolo'nun felsefesi başından beri yenilikçi ve teknolojik açıdan gelişmiş, harika görünüme sahip ayakkabılar geliştirmek olmuştur. Asolo, ayağın doğal esnekliğine özel önem verirken aynı zamanda ayakkabının performansının ve konforunun en üst düzeye çıkarıldığından emin oluyor. Bu nedenle yeni Asolo koleksiyonu, her biri tanımlanmış ve kullanıcı kriterlerine ve uyum özelliklerine uyacak şekilde şekillendirilmiş belirli anatomik özelliklere sahip 16 farklı kalıp kullanılarak geliştirildi. Asolo'da öncelik, özel uyum ve konfor avantajlarına sahip ürünler geliştirmektir.

GORE TEX:

  • GORE-TEX GENİŞLETİLMİŞ KONFORLU AYAKKABILAR:

Gore-Tex Genişletilmiş Konforlu Ayakkabı astarıyla oluşturulan seri, orta ila sıcak koşullarda ve daha yüksek aktivite seviyelerinde sizi kuru ve rahat bir şekilde serin tutmak için yalıtımsız bir koruma sunar.

   Temel Avantaj:

Isı tutmayı en aza indirmeye ihtiyaç duyan kişiler için dayanıklı, su geçirmez, nefes alabilen ayakkabılar.

  • Faydalar:

> Nefes alabilirlik ve su geçirmez korumanın optimum kombinasyonu.

> Sıcak koşullarda ve uzun süreli aerobik aktiviteler sırasında bile ayaklar kuru ve rahat bir şekilde serin kalır.

> Zorlu uğraşlardan günlük giyime kadar orta ila sıcak koşullardaki tüm aktiviteler için tasarlanmıştır.

> Tüm gün iç mekan konforu ve dış mekan koruması.

Tüm bileşenler (deriler, kumaşlar, bağcıklar, köpükler ve iplikler) ve ayakkabı yapısının tamamı hassas bir şekilde koordine edilir ve düzenli kalite kontrollerine tabi tutulur.

VİBRAM MEGAGRİP:

Vibram MegaGrip, daha yüksek düzeyde dayanıklılığı korurken, hem kuru hem de ıslak zeminde mükemmel kavrama özellikleri sunar. Kaygan yüzeylerle sık sık karşılaşan kullanıcı için geliştirilen Vibram MegaGrip, trekking ve çoklu sporun yanı sıra dört mevsim yürüyüş ve seyahat için de uygundur.

Megagrip, Vibram MegaGrip'i son derece zorlu aktiviteler için ideal yüksek performanslı kauçuk bileşiği olarak tanımlamaya yardımcı olan eşsiz bir kavrama ve dayanıklılık kombinasyonu sunar.

1935'te yaşanan trajedi, Vitale Bramani'yi karışık yüzeylerde mükemmel çekiş gücü sağlayan bir dış taban geliştirmeye itti. Vulkanize kauçuk teknolojisini kullanarak Carrarmato tasarımını geliştirdi. Tasarım kısa sürede meşhur oldu. Bugün bile dağcılar tarafından en çok kullanılan tabanlardan biri olmaya devam ediyor. Asolo'nun ayakkabıları, Asolo tarafından tasarlanan ve Vibram tarafından üretilen dış taban kullanılarak yapılmıştır.

AG TEKNOLOJİSİNE YAKLAŞIM:

  • Tavsiye edilen kullanım alanı:
  • Teknik yaklaşımlar ve günlük yürüyüşler için tasarlanmış hafif ve çevik bot.

Asolo'ya göre Yaklaşım ayakkabısının tanımı: yaklaşma ayakkabıları özel ürünlerdir. Tırmanma sanatını uygulayacakları kayalara, kayalıklara ve dağlara gidip gelirken kullandıkları ayakkabılarda benzersiz özellikler isteyen kaya tırmanıcıları için tasarlandı.

Ağır yükleri taşırken ayak desteği çok önemlidir, ancak "sırtınızdaki ip ve raf" bile oldukça ağırdır. Daha destekleyici bir ayakkabı, yaklaşmalar uzadığında ve çanta ağırlaştığında daha az ağrı anlamına gelir. Yeni dış taban paketi üzerinde yapılan çalışmalar sayesinde Asolo, yeni ürün serisinde doğru desteği, tutuşu ve performansı sunuyor.

 • 1. PU Asolite: her yerde ek koruma.
 • 2. Kalıplanmış Eva orta taban: en iyi desteği, stabiliteyi ve darbe emilimini garanti eder.
 • 3. Taban: MegaGrip bileşiğine sahip Asolo/Vibram AG kauçuk dış taban = çok çeşitli arazilerde üstün çekiş ve mükemmel kavrama.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.