x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Opinel Opinel

Opinel No 8 130. Yıla Özel Paslanmaz Çelik Çakı (Sınırlı Üretim)

OP-002399
Stoklarda Yok!
%5
444 TL
468 TL
Havale ile : TL   409
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Opinel No 8 130. Yıla Özel Paslanmaz Çelik Çakı (Sınırlı Üretim)

  Bu 130. Yıldönümü Sınırlı Sürümü, Opinel'in hikayeli geçmişini kutluyor ve ilk kez 1890'da tasarlanan Joseph Opinel'in ikonik çakısına modern bir tasarım duyarlılığı getiriyor. Dünya çapında yalnızca 13.000 bıçak üretildi ve her bıçak orijinallik için seri hale getirildi. Sapın tüm yüzeyine basılan dekorasyon, markanın güçlü sembollerini kullanır ve bıçağın siyah kaplaması ve güvenlik halkaları ona nadir bir özgünlük verir.

  Sandvik Paslanmaz Çelik

  Sandvik 12C27 modifiye paslanmaz çelik kullanıyoruz. Krom ilavesi sayesinde anti-koroziftir ve özel bir bakım gerektirmez. En az% 0.40 karbon içeriği mükemmel kesme kenarı sağlar..

  Mat Siyah Bıçak

  Bu siyah bıçak mattır ve klasik paslanmaz çelik bıçaklara göre paslanmaya karşı daha dayanıklıdır. Bu bıçak çizilme riskine karşı daha hassastır, temizlerken aşındırıcı ürünler veya süngerler kullanmamaya dikkat edin.

  Virobloc Güvenlik kilidi

  Virobloc kilidi Opinel çakıların tipik bir özelliğidir. Joseph Opinel'in oğlu Marcel Opinel, bıçakların güvenliğini artırmak istedi. 1955'te Virobloc sistemini icat etti. Bu başlangıçta bıçağın açık bir pozisyonda kilitlenebilmesi anlamına geliyordu. 90'lı yıllarda Virobloc sistemi son güncellemesini aldı. Bıçaklar artık kapalı pozisyondayken de kilitlenebilir.

  Opinel Bakım ve Kullanımı

  Opinel'iniz açık haldeyken bıçak ağzına ılık su tutun, deterjan ve sünger ile temizleyin. Bıçak ağzını ılık su ile durulayın, tahta sapın ıslanmamasına dikkat edin. Bıçak kısmı kurumadan Opinel'inizikapatmayın. (Plastik saplar için ıslanmama şartı geçerli değildir.) Dikkat: Bıçağınızı komple suya batırmayın, tahta sap zarar görebilir.

  Bulaşık Makinesinde Temizlik

  Cep bıçakları (katlanabilir bıçaklar): Dikkat! Kalıcı hasarı önlemek için, cep bıçakları bulaşık makinesinde yıkanmamalıdır
  Mutfak ve masa bıçakları (sabit bıçaklar): OPINEL'lerinizin kalitesini korumak için elde yıkama önerilir. Ancak, bulaşık makinesinde yıkamayı tercih ediyorsanız, hepsi bir arada tabletler yerine bulaşık makinesi tozu öneririz. Yıkama biter bitmez bıçakları bulaşık makinesinden çıkarın.

  Opinel Hakkında

  Opinel bıçakları kalitesi ve sadeliği ile ünlüdür. Joseph Opinel tarafından 1890'da kurulduğundan bu yana Opinel bıçaklarının sürekli olarak popüler olduğu kanıtlanmıştır. Bıçaklar bir zamanlar çiftçiler, çobanlar ve demiryolu çalışanları tarafından yaygın olarak kullanılıyordu. Bugün ise onları hemen hemen her cepte, mutfak çekmecesinde veya sırt çantasında bulabilirsiniz. Daha küçük oyma için Opinel No. 2'den, ağır işler için Opinel No.8'e. Onlar günlük bıçakların paragonudur; rahat, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı. Opinel cep bıçakları çeşitli, lüks saplarda gelir. Güney Afrika manda boynuzu, bubinga, zeytin ağacı ve diğerleri! Hangi stili seçiyorsun?

  Ürün Özellikleri
  Renk
  :
  Desen
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.