x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Opinel Opinel

Opinel Inox Explore Terre No 12 Paslanmaz Çelik Çakı (Turuncu)

OP-001974
Stoklarda Yok!
%5
682 TL
718 TL
Havale ile : TL   628
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Opinel Inox Explore Terre No 12 Paslanmaz Çelik Çakı

  Macera, doğa, hayatta kalma, avcılık için en sağlam ve fonksiyonel bıçak.

  En ünlü bıçak markalarından biri olan Opinel son zamanlarda Opinel No. 12 Explore adlı yeni bir model yayınladı. Bu bıçak dağcılık, avcılık ve balıkçılık için evrensel bir model olarak konumlandırılmıştır. Opinel No. 12 Explore'nin tasarımı ve geliştirilmesi konusunda yaklaşık 2 yıl sürdü. Sonuç olarak, kullanışlı ve fonksiyonel bir bıçağı, dayanıklı bir kolu ve ek fonksiyonları olan bir bıçak olduğu ortaya çıktı. Bütün bunlar Opinel bıçakları için geleneksel tasarımda çerçevelenmiştir.

  Opinel No. 12 Explore'nin sapı fiberglas takviyeli poliamidden yapılmıştır. Bu malzeme oldukça yüksek bir yüke dayanabilir. Suya dayanıklıdır ve aşırı sıcaklıklardan korkmaz (-40 ila +80 C). Ek olarak, Opinel No. 12 keşfetme bıçağı, sapın ucunda, maksimum hacmi 110 dB'ye ulaşan bir düdük ile donatılmıştır. Ayrıca, düdüğün yanında kumaş ve ipi kesebileceğiniz bir çakmak taşı ve bir kanca vardır. Öte yandan, bu sap bir kordon veya karabina için bir delik ile tamamlanmıştır.

  Sandvik Paslanmaz Çelik

  Sandvik 12C27 modifiye paslanmaz çelik kullanıyoruz. Krom ilavesi sayesinde anti-koroziftir ve özel bir bakım gerektirmez. En az% 0.40 karbon içeriği mükemmel kesme kenarı sağlar..

  Sap

  Fiberglas takviyeli poliamid şoklara, neme ve aşırı sıcaklıklara (-40 ° F à + 176 ° F) dayanıklıdır.Sapın topuğuna bir düdük entegre edilmiştir, Tüm hava koşullarına karşı dayınıklıdır. 10 dB gücünde, açık alanda yaklaşık 300 metre menzile sahiptir.

  Yatagan Bıçak:

  Opinel'in geleneksel çakısı 'Yatagan Çakısı' olarak bilinir. Şekli eski Türk kılıcından esinlenilmiş, ucu sivri ve kalkıktır. Bıçak, bıçağın mukavemetini sağlayan ve verimli taşlama sağlayan özel bir dışbükey profil ile öğütülür.

  Virobloc Güvenlik kilidi

  Virobloc kilidi Opinel çakıların tipik bir özelliğidir. Joseph Opinel'in oğlu Marcel Opinel, bıçakların güvenliğini artırmak istedi. 1955'te Virobloc sistemini icat etti. Bu başlangıçta bıçağın açık bir pozisyonda kilitlenebilmesi anlamına geliyordu. 90'lı yıllarda Virobloc sistemi son güncellemesini aldı. Bıçaklar artık kapalı pozisyondayken de kilitlenebilir.

  Opinel Bakım ve Kullanımı

  Opinel'iniz açık haldeyken bıçak ağzına ılık su tutun, deterjan ve sünger ile temizleyin. Bıçak ağzını ılık su ile durulayın, tahta sapın ıslanmamasına dikkat edin. Bıçak kısmı kurumadan Opinel'inizikapatmayın. (Plastik saplar için ıslanmama şartı geçerli değildir.) Dikkat: Bıçağınızı komple suya batırmayın, tahta sap zarar görebilir.

  Bulaşık Makinesinde Temizlik

  Cep bıçakları (katlanabilir bıçaklar): Dikkat! Kalıcı hasarı önlemek için, cep bıçakları bulaşık makinesinde yıkanmamalıdır
  Mutfak ve masa bıçakları (sabit bıçaklar): OPINEL'lerinizin kalitesini korumak için elde yıkama önerilir. Ancak, bulaşık makinesinde yıkamayı tercih ediyorsanız, hepsi bir arada tabletler yerine bulaşık makinesi tozu öneririz. Yıkama biter bitmez bıçakları bulaşık makinesinden çıkarın.

  Opinel Hakkında

  Opinel bıçakları kalitesi ve sadeliği ile ünlüdür. Joseph Opinel tarafından 1890'da kurulduğundan bu yana Opinel bıçaklarının sürekli olarak popüler olduğu kanıtlanmıştır. Bıçaklar bir zamanlar çiftçiler, çobanlar ve demiryolu çalışanları tarafından yaygın olarak kullanılıyordu. Bugün ise onları hemen hemen her cepte, mutfak çekmecesinde veya sırt çantasında bulabilirsiniz. Daha küçük oyma için Opinel No. 2'den, ağır işler için Opinel No.8'e. Onlar günlük bıçakların paragonudur; rahat, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı. Opinel cep bıçakları çeşitli, lüks saplarda gelir. Güney Afrika manda boynuzu, bubinga, zeytin ağacı ve diğerleri! Hangi stili seçiyorsun?

  Ürün Özellikleri
  Renk
  :
  Turuncu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.