x
sadsad x
asdasd
YENİ ÜYE (700 × 700 piksel).png (321 KB)
Stokta Yok
Morakniv Morakniv

Morakniv Yüzen -Mora Bıçak-

13131
Stoklarda Yok!
670 TL
Havale ile : TL   637
3.png (8 KB)
4.png (9 KB)
2.png (9 KB)
5.png (8 KB)
1.png (10 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Mora’nın deniz üstünde zaman geçirenleri hedef alarak ürettiği, orijinal adı ''Floating Serrated Knife’’ olan, marifetli bir bıçak.
  Mantar sapı sayesinde, suya düşse bile batmaz. Balçakların bitiminde bulunan ve plastik kılıfıyla aynı renkte olan, yüksek görünürlüğe sahip, turuncu kısımlar sayesinde kolay kaybedilmez.  
  Paslanmaz çelikten yapılan ince ve tırtıklı ağızlı (serrated edge) bıçak, suya yakın yerlerde sıklıkla karşılaşılan görevleri (Halat, elyaf, naylon, ağ vb. kesimler) kolaylıkla yerine getirebilmektedir. Uç kısmı -sallantılı ortamlarda kazara yaralanmaların ve hasarların (bot delinmesi gibi) önlenmesi için- kunt olarak tasarlanmış.  
  Bu hafif bıçağın taşıma opsiyonları da genişletilmiş. Polimer bıçak kılıfı, pratik yapısı sayesinde, kemer ya da çantaya olduğu gibi bir düğmeye de kenetlenebiliyor. Akıllı düğmesi sayesinde Mora Craft serisindeki diğer birçok bıçakla da bütünleşerek taşıma kombinasyonları oluşturulabiliyor.
   
  Ürün Cinsi : Bıçak
  Toplam Uzunluk : 235 mm
  Namlu Uzunluğu : 96 mm
  Et kalınlığı : 1,4 mm
  Ağırlık : 87 g
  Çelik Cinsi : Paslanmaz İsveç Çeliği
  Sap Cinsi : Mantar
   
  Boralife, Morakniv Türkiye distribütörüdür.
   
  Kuruluşu 1891 yılı olan köklü İsveç şirketi, kurulduğu Mora şehrinde üretimini sürdürüyor. Ahşap oyma gereçlerinden mutfak malzemelerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Morakniv de İsveç Krallığı sembolünü gururla taşıyor.
  Ustalık becerilerini modern teknolojilerle birleştiren şirket, kullandığı malzemeden maksimum performansı almayı başarıyor. Özellikle karbon çeliklerinin performansında ortaya çıkan bu durum, ısıl işlem tecrübesini gösteriyor. Morakniv, konuyla ilgili, ''gizli tarif'' açıklamasıyla yetiniyor. Paslanmaz çelik olarak ise İsveç yapımı paslanmaz çelikler (12C27 ve 14C28N, resmî olarak hangisi olduğunu belirtmemişse ''İsveç paslanmaz çelik'' olarak ifade edilmiştir) kullanıyor. Bunun dışında lamine çelikler de kullandığı gözleniyor.
  İskandinav çizgilerini yansıtan ve Avrupa kalitesi taşıyan Morakniv bıçaklarının fiyata göre performansı oldukça tatmin edicidir.Türkiye'de adı Mora bıçak olarak da bilinmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.