x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Stokta Yok
Morakniv Morakniv

Morakniv 711 -Mora Bıçak-

11481
Stoklarda Yok!
%5
201 TL
212 TL
Havale ile : TL   185
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Ergonomik, pürüzlü yüzeyi sayesinde iyi kavranan polipropilen (siyah) sapa ve karbon çelikten namluya sahip çok yönlü bir bıçaktır. 
  Sap tasarımında, bıçakla çalışırken, elin yorulmaması ve korunması hedeflenmiştir. Balçakların bitiminde bulunan kırmızı kısımlar, yüksek kalitede karbon çelik kullanıldığını göstermektedir. Bileme kolaylığı sunan ancak paslanmaz nitelik taşımayan bıçağın, kullanım sonrasında temizlenip yağlanmasının alışkanlık hâline getirilmesi tavsiye edilmektedir. 
  711, siyah renkli polimer kılıfı ile sunuluyor. 
  Not: Aynı bıçağın paslanmaz çeliğe sahip versiyonu 746’dır. Daha büyük boyutlu versiyonu ise 731’dir.
   
  Ürün Cinsi : Bıçak
  Toplam Uzunluk : 225 mm
  Namlu Uzunluğu : 102 mm
  Et kalınlığı : 2 mm
  Ağırlık : 117 g
  Çelik Cinsi : Karbon
  Sap Cinsi : Polipropilen
    
  Kuruluşu 1891 yılı olan köklü İsveç şirketi, kurulduğu Mora şehrinde üretimini sürdürüyor. Ahşap oyma gereçlerinden mutfak malzemelerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Morakniv de İsveç Krallığı sembolünü gururla taşıyor.
  Ustalık becerilerini modern teknolojilerle birleştiren şirket, kullandığı malzemeden maksimum performansı almayı başarıyor. Özellikle karbon çeliklerinin performansında ortaya çıkan bu durum, ısıl işlem tecrübesini gösteriyor. Morakniv, konuyla ilgili, ''gizli tarif'' açıklamasıyla yetiniyor. Paslanmaz çelik olarak ise İsveç yapımı paslanmaz çelikler (12C27 ve 14C28N, resmi olarak hangisi olduğunu belirtmemişse ‘’İsveç paslanmaz çelik’’ olarak ifade edilmiştir) kullanıyor. Bunun dışında lamine çelikler de kullandığı gözleniyor.
  İskandinav çizgilerini yansıtan ve Avrupa kalitesi taşıyan Morakniv bıçaklarının fiyata göre performansı oldukça tatmin edicidir.Türkiye'de adı Mora bıçak olarak da bilinmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.