x
sadsad x
asdasd
YeniUye1.png (559 KB)
Goggle  - Gözlük

Manaslu Gözlük - Matt Black - Grey

T20324
Stoklarda Mevcut
2.249 TL
Havale ile : TL   2.069
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • UV400 LENS KORUMASI

  UV400 filtresi, UVA ve UVB radyasyonuna karşı %100 koruma sağlamak için 400 nanometreye kadar dalga boylarına sahip tüm ışık hüzmelerini engeller. Tüm GOG güneş gözlükleri ve kayak gözlükleri, gözleri zararlı UV radyasyonundan korumak için UV400 lens filtresi ile donatılmıştır.

   

  KROMATİK G-LENS

  Renkli ayna kaplamalı fotokromik lensler, çeşitli ışık koşullarına etkili bir şekilde uyum sağlar. Güneş ışınımının etkisi altında KROMATİK lensler cat.1'den cat.3'e değişir. Fotokromik lensler, çeşitli ışık tonlarında kalıcı görüntüleme rahatlığını garanti eder. Ek ayna kaplaması daha iyi UV koruması sağlar ve görsel konforu artırmak için yansımaları önemli ölçüde azaltır.

   

  HİDROFOBİK

  Lens yüzeyindeki suyu itmek için tasarlanmış özel kaplama. Hidrofobik mercek üzerindeki su mercek yüzeyini oluşturur. Hidrofobik mercek üzerindeki su, bir su damlası oluşturur ve görsel bozulmaya neden olmadan kolayca akar.Hidrofobik kaplamalı lenslerin anti-statik olması nedeniyle, daha az toz topladıkları için daha az temizleme gerektirirler.

   

  SÜPER KOYU 4 G-LENS

  Görünür ışığın sadece %3 ila %8'ini sağlayan maksimum filtre kategorisi 4'e sahip buzul/dağ güneş gözlüğü. Özellikle buzullarda ve dağlarda çok güçlü güneş ışığı için önerilir. Kategori 4 filtreli lensler sürüş ve yol kullanımı için uygun değildir.

   

  TR90 ÇERÇEVE

  TR90 grilamid, artan esnekliği ve olağanüstü dayanıklılığı ile ayırt edicidir. Grilamid güneş gözlüğü çerçeveleri ultra hafif ve hipoalerjeniktir.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.