x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Böker

Böker Plus Rescue Kiridashi Bıçak

02BO044
Stoklarda Yok!
%5
356 TL
375 TL
Havale ile : TL   328
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Simon Frömel tarafından tasarlanan iskelet hâlindeki bu ürün, acil durumlarda ‘‘kurtarma bıçağı’’ olarak kullanılabilecek nitelikte bir yedek bıçaktır.
  Bıçağı hem keskin hem sağlam kılan ve kanca şeklinde kesiciye [Bu kısım, takıp çekerek tek hamlede kesimlere olanak tanımaktadır. Böylelikle, kazazedenin vücuduna yakın (giysi, kemer vb.) kesimleri kolaylıkla gerçekleştirmek mümkündür.] de yer bulan akıllı tasarım, ‘‘Kiridashi’’ tarzını ve Wharncliffe uç yapısını birleştirmektedir.
  İskelet hâlindeki bıçağın çeliği, bıçakta kalite standartlarını belirlemiş 440C’dir. Keskin kenar, kontrollü ve net kesimlere olanak tanıyan düz bir çizgiden oluşmaktadır. Ağız açımı, içbükey (hollow) biçimde yapılmıştır. Ricasso bölgesinde geniş bir işaret parmağı deliği açılan bıçak, sap ergonomisinin de başarısı sayesinde iyi kavranmaktadir. Kavramaya yardımcı çentiklere (jimping) yer verilmesi de hâkimiyeti artırmaktadır. Hafiflik ve iyi kavrama adında sapında delikler de açılan bıçakta, kuyruğun dibine yakın, geniş bir kordon deliği de bulunmaktadır.
  Kydex kılıfı içine tam oturan Rescue Kiridashi, değişik taşınma seçeneklerine sahiptir. Top zincirle, bir boyun bıçağı olarak taşınabilir. Buna ek olarak bıçağı, birlikte verildiği kemer askı aparatı sayesinde, kemerde de taşımak mümkündür.

  Ürün Cinsi

  :

  Bıçak

  Toplam Uzunluk

  :

  125 mm

  Namlu Uzunluğu

  :

  55 mm

  Et kalınlığı

  :

  2,8 mm

  Ağırlık

  :

  49 g

  Çelik Cinsi

  :

  440C

  Sap Cinsi

  :

  İskelet Hâlinde Bıçak

  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker; son derece geniş bir ürün gamına sahip.
  Alman bıçak devi, bazı istisnalar dışında (bazı mutfak ürünleri ve bazı aksesuarlar), Böker Manufaktur Solingen olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Böker Magnum isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus, en yeni tasarımları en son teknoloji ile birleştiriyor. Konsept, tasarım ve yapım tarzı Solingen'de belirlenen Plus; imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen bir üretim kategorisi. Böker Magnum ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.