x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Stokta Yok
Böker

Böker Magnum Turul II Çakı

01SC354
Stoklarda Yok!
%5
232 TL
244 TL
Havale ile : TL   213
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Magnum Turul Serisi, son derece dayanıklı malzemeler ile geleneksel görünümü birleştirmektedir. Seri, lamine ahşap (Pakkawood: Bıçak imalatında kullanılan, çeşitli yüksek kaliteli sert ağaç katmanlarından oluşan ahşap kaplamaların tamamı için kullanılan bir terimdir.) kullanılan dayanıklı sapı ve 440A çeliği ile karakterizedir. Bunun yanında, tüm Turul versiyonlarında, paslanmaz çelik astar ve balçaklara da yer verilmiş ve balçaklar üzerine süslü desenler işlenmiştir.
  Yandan kilitli (linerlock) bir çakı olan Turul II, uç kısmının arkası inceltilerek saplanabilme yetisi artırılan yuvarlak uçlu (drop point) namluya sahiptir. Başparmak çıkıntısı (thumb stud) sayesinde tek elle ve kolaylıkla açılabilen namlunun ağız açımı içbükey (hollow) biçimde yapılmıştır. Kavramaya yardımcı sıralı çentikler (jimping) hâkimiyeti artırmaktadır. Sap malzemesinin yerine takılmasında cıvatalardan faydalanılmıştır.
  Sap kısmının dibine doğru kordon deliği (lanyard hole) de bulunan çakı, cep klipsi (çıkarılabilir) sayesinde kolaylıkla taşınabilmektedir.

  Ürün Cinsi

  :

  Çakı

  Toplam Uzunluk

  :

  191 mm

  Namlu Uzunluğu

  :

  77 mm

  Et kalınlığı

  :

  2,7 mm

  Ağırlık

  :

  130 g

  Çelik Cinsi

  :

  440A

  Sap Cinsi

  :

  Lamine Ahşap (Pakkawood)

  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker; son derece geniş bir ürün gamına sahip.
  Alman bıçak devi, bazı istisnalar dışında (bazı mutfak ürünleri ve bazı aksesuarlar), Böker Manufaktur Solingen olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Böker Magnum isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus, en yeni tasarımları en son teknoloji ile birleştiriyor. Konsept, tasarım ve yapım tarzı Solingen'de belirlenen Plus; imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen bir üretim kategorisi. Böker Magnum ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.

  Ürün Cinsi : Çakı
  Tam Uzunluk : 191 mm
  Namlu Uzunluğu : 77 mm
  Et Kalınlığı : 2.7 mm
  Ağırlık : 130 gr
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : Lamine Ahşap
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.