x
sadsad x
asdasd
YENİ ÜYE (700 × 700 piksel).png (321 KB)
Stokta Yok
Böker

Böker Magnum Rubico Çakı

01SC053
Stoklarda Yok!
%5
464 TL
488 TL
Havale ile : TL   440
3.png (8 KB)
4.png (9 KB)
2.png (9 KB)
5.png (8 KB)
1.png (10 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Klasik işlevselliği modern malzemelerle birleştiren gövde kilitli (framelock) bir çakı. 440 çelikten namlusu siyah kaplamalı. Sap kısmının kilit görevindeki kanadı siyah renkli paslanmaz çelikten imal edilmiş. Diğer tarafta kullanılan paslanmaz çelik, astar olarak ince bırakılmış ve üzerine G10 ile karbon fiber sap malzemesi takılmış. Karbon fiber malzeme, siyah renkteki G10 çerçevenin ortasına yerleştirilmiş. Tüm bu siyahlığın ortasında kalan, karbon elyaf içinde yer alan kırmızı lifler ışıltılı bir görünüm sunuyor. Balçağa yakın yerde gövde arkasındaki kavramaya yardımcı çentikleri (jimping) sap arkasına işlenmiş. Rubico, tek elle açılabilmesi için başparmak çıkıntısına (thumb hole) ve taşınabilmesi için klipse sahip.
   
  Ürün Cinsi : Çakı
  Toplam Uzunluk : 195 mm
  Namlu Uzunluğu : 87 mm
  Et kalınlığı : 2,7 mm
  Ağırlık : 102 g
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : G10-Çelik-Karbon Fiber
   
  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
   
  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.
   
  Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
   
  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
   
  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.
  Ürün Cinsi : Çakı
  Tam Uzunluk : 195 mm
  Namlu Uzunluğu : 87 mm
  Et Kalınlığı : 2.7 mm
  Ağırlık : 102 gr
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : Paslanmaz Çelik ve Karbon Fiber
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.