x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Stokta Yok
Böker

Böker Magnum Rainbow Odonata Çakı

01RY314
Stoklarda Yok!
%5
526 TL
553 TL
Havale ile : TL   484
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Göz alıcı rainbow serisi, gökkuşağı renklerinde anodize edilmiş, titanyum PVD (Physical Vapor Deposition: gaz hâline getirilen malzemenin, tabaka oluşturacak biçimde, korunacak yüzey üzerine yoğunlaştırılması. Fiziksel Buhar Biriktirme.) kaplamalı 440 çelik namludan veya saplardan oluşmaktadır. 

  Odonata’da, genel anlamda, gri renkte sap ve namlu kullanılmış fakat tekdüzeliğe izin verilmemiş…

  Çelik sap, üzerinde zarif kesikleri ve yanardöner parıltılara sahip anodize bölgeleri sayesinde bir yusufçuğun kanatlarını andırıyor. Organik görünüm, balçaktaki ve 440 çelikten namludaki işlemelerle pekiştirilmiş. Bağlantı elemanları ve başparmak çıkıntıları (thumb stud) da anodize edilmiş.

  Tek elle açılabilen çakı, klipsi sayesinde rahatlıkla taşınabiliyor.

  Ürün Cinsi : Çakı
  Toplam Uzunluk : 195 mm
  Namlu Uzunluğu : 85 mm
  Et kalınlığı : 2,2 mm
  Ağırlık : 132 g
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi :

  Paslanmaz Çelik

  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.

  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.

  Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.

  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.

  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.

   

  Ürün Cinsi : Çakı
  Tam Uzunluk : 195 mm
  Namlu Uzunluğu : 85 mm
  Et Kalınlığı : 2.2 mm
  Ağırlık : 132 gr
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : Paslanmaz Çelik
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.