x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Stokta Yok
Böker

Böker Magnum Rainbow III Çakı

01SC423
Stoklarda Yok!
232 TL
Havale ile : TL   213
5.png (9 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Göz alıcı rainbow serisi, gökkuşağı renklerinde anodize edilmiş, titanyum PVD (Physical Vapor Deposition: gaz hâline getirilen malzemenin, tabaka oluşturacak biçimde, korunacak yüzey üzerine yoğunlaştırılması. Fiziksel Buhar Biriktirme.) kaplamalı saplardan ve 440 çelik namlulardan oluşmaktadır.
  Bu gövde kilitli (framelock) ve tamamen çelikten imal edilen küçük çakının hem namlusunda hem sapında delikler açılmıştır. Sapın ön kanadı arka tarafından daha geride konumlandırılmıştır. Tüm bunlarla birlikte hem tek elle ve kolaylıkla açılan hem de hafif bir yapı elde edilmiştir.
  Gündelik kullanıma son derece uygun olan Rainbow III, cep klipsi (çıkarılabilir) sayesinde rahatlıkla taşınabilmektedir.

  Ürün Cinsi

  :

  Çakı

  Toplam Uzunluk

  :

  155 mm

  Namlu Uzunluğu

  :

  65 mm

  Et kalınlığı

  :

  2,5 mm

  Ağırlık

  :

  47 g

  Çelik Cinsi

  :

  440A

  Sap Cinsi

  :

  Çelik

  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker; son derece geniş bir ürün gamına sahip.
  Alman bıçak devi, bazı istisnalar dışında (bazı mutfak ürünleri ve bazı aksesuarlar), Böker Manufaktur Solingen olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Böker Magnum isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus, en yeni tasarımları en son teknoloji ile birleştiriyor. Konsept, tasarım ve yapım tarzı Solingen'de belirlenen Plus; imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen bir üretim kategorisi. Böker Magnum ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.


   

  Ürün Cinsi : Çakı
  Tam Uzunluk : 155 mm
  Namlu Uzunluğu : 65 mm
  Et Kalınlığı : 2.5 mm
  Ağırlık : 47 gr
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : Paslanmaz Çelik
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.