x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Stokta Yok
Böker

Böker Magnum Oblong Hole Bıçak

02RY689
Stoklarda Yok!
%5
411 TL
432 TL
Havale ile : TL   378
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Ev işleri ve arazide kullanabileceğiniz, geri kıvrımlı ağıza sahip küçük ama sağlam bir bıçak. Bıçağın adı, kendisine hafiflik kazandıran, sapındaki deliklerden gelmekte. Kullanılan sap malzemesi, yumuşaklığı ve üzerinde bulunan oyuklar ile son derece güvenli kavranıyor. 
  Bıçak, delinmeye karşı korumalı, sağlam kordura kılıfı ile sunuluyor.
   
  Ürün Cinsi : Bıçak
  Toplam Uzunluk : 177 mm
  Namlu Uzunluğu : 87 mm
  Et kalınlığı : 2,7 mm
  Ağırlık : 95 g
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : Polimer

  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.
  Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.