x
sadsad x
asdasd
YeniUye1.png (559 KB)
Stokta Yok
Böker

Böker Magnum Nano Neck Santoku Bıçak

02MB203
Stoklarda Yok!
%5
355 TL
374 TL
Havale ile : TL   338
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Böker’in minik bir ‘’Santoku’’ olarak tanımladığı bu ‘’Sheepsfoot’’ tarzına yakın (keskin kenarın dik olmamasından yakın denilmiştir) bıçak; kendisinin alternatifi olan çakıların sunamayacağı sağlamlığı, tam kuyruk (full tang) yapısında barındırıyor.

  Bu boyun bıçağının 440A çeliği ve G10 sap malzemesi bulunmaktadır. Hem namlu hem sap malzemesi siyah renktedir. Geniş parmak oyuğu ve G10 sap malzemesi sayesinde iyi kavranan ve dolayısıyla iyi kontrol edilebilen, simetrisine dikkat edilmiş bıçak; gündelik yaşantınızda da sıkı bir destekçiniz olacaktır. Çünkü; kablo kesmenin, kutu açmanın ve kalemlerinizi sivriltmenin aralarında olduğu her türlü gündelik görevlere hazır olmak için yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz kolay taşınan bir bıçaktır.

  Top zincire bağlı kydex kılıf ile sunulan Nano Neck Santoku, kordon deliğine de sahiptir.

  Ürün Cinsi : Bıçak
  Toplam Uzunluk : 90 mm
  Namlu Uzunluğu : 40 mm
  Et kalınlığı : 2,7 mm
  Ağırlık : 37 g
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : G10

  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.

  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.

  Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.

  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.

  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.