x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Stokta Yok
Böker

Böker Magnum Nano Neck Bowie Bıçak

02MB202
Stoklarda Yok!
%5
357 TL
376 TL
Havale ile : TL   329
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Böker’in minik bir ‘’Bowie’’ olarak tanımladığı bu bıçak; kendisinin alternatifi olan çakıların sunamayacağı sağlamlığı, tam kuyruk (full tang) yapısında barındırıyor.

  Bu kullanışlı boyun bıçağının 440A çeliği ve G10 sap malzemesi bulunmaktadır. Hem namlu hem sap malzemesi siyah renktedir. Dokulu G10 ve ergonomisi sayesinde iyi kavranan ve dolayısıyla iyi kontrol edilebilen Nano Neck Bowie, arazide yedek bıçak olarak veya gündelik yaşantınızda karşılaşacağınız türlü işlerde kullanılmaya uygundur. Çok yönlü Bowie, bu küçültülmüş hâliyle bile çok şık görünüyor ve gündelik işlerden fazlasını sırtlayacak kapasitede bulunuyor.

  Yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bu bıçak, kordon deliğine (lanyard hole) de sahiptir ve top zincire bağlı kydex kılıfı ile kolaylıkla taşınabilmektedir.

  Ürün Cinsi : Bıçak
  Toplam Uzunluk : 120 mm
  Namlu Uzunluğu : 55 mm
  Et kalınlığı : 2,8 mm
  Ağırlık : 44 g
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : G10

  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.

  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.

  Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.

  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.

  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.