x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Stokta Yok
Böker

Böker Magnum Master Craftsman 7 Çakı

01MB150
Stoklarda Yok!
%5
261 TL
275 TL
Havale ile : TL   240
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Magnum Craftsman serisinin sağlamlık, güvenilirlik ve uygun fiyat özelliklerini taşıyor.
  Namlusu 440 çelik ve siyah, gövdesi ise telaşlı durumlarda bile fark edilmesini sağlayacak şekilde kırmızı olan; yandan kilitli (linerlock) ve çok özellikli bir çakı. Sapının arkasına yerleştirilmiş bir kemer kesici ve sap dibine entegre edilmiş cam kırıcı taşıyor. Acil durumlarda (özellikle araba kazalarında) yanınızda olmasını isteyeceğiniz, klipsi sayesinde kolay taşınabilen çakı, rahat açılabilmesi için tırnak çentiği (nail nick) barındırıyor.
   
  Ürün Cinsi : Çakı
  Toplam Uzunluk : 155 mm
  Namlu Uzunluğu : 58 mm
  Et kalınlığı : 2,2 mm
  Ağırlık : 99 g
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : Alüminyum

  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
   
  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.
   
  Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
   
  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
   
  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.