x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Böker

Böker Magnum Falun Green Bıçak

02RY103
Stoklarda Yok!
%5
200 TL
210 TL
Havale ile : TL   184
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Falun’un sadece ismi (Böker sitesinde, Falun isminin; İskandinav ormanlarında, kıyı ve göllerinde hizmet veren yük atı kaynaklı olduğu bilgisi mevcut) değil, çizgileri de İskandinav. Son derece dayanıklı, hijyenik ve uygun fiyatlı bu bıçak, çok yönlü kullanım olanağı tanımasına karşın; 420 çelik namlusu, sapla bütünleşik balçakları, kaydırmaz nitelikteki kauçuk kaplanmış ve tırtıklı kılınmış plastik kabzası ile özellikle balıkçılar için çok cazip. Turuncu balçaklara ve siyah sapa sahip ilk versiyonunu, hâki balçaklara ve siyah sapa sahip izlediğiniz versiyon takip etmekte. Böylelikle Falun, av ve taktik kullanım için sorulan renge de kavuşturulmuş durumda.
  Falun, siyah ve sentetik kılıfıyla birlikte verilmektedir. Kılıfta drenaj için delik açılmış olmasıyla bıçağınız kuru kalacaktır. 

   

  Ürün Cinsi

  :

  Bıçak

  Toplam Uzunluk

  :

  215 mm

  Namlu Uzunluğu

  :

  100 mm

  Et kalınlığı

  :

  1,9 mm

  Ağırlık

  :

  64 g

  Çelik Cinsi

  :

  420

  Sap Cinsi

  :

  Plastik

  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.
  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker; son derece geniş bir ürün gamına sahip.
  Alman bıçak devi, bazı istisnalar dışında (bazı mutfak ürünleri ve bazı aksesuarlar), Böker Manufaktur Solingen olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Böker Magnum isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus, en yeni tasarımları en son teknoloji ile birleştiriyor. Konsept, tasarım ve yapım tarzı Solingen'de belirlenen Plus; imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen bir üretim kategorisi. Böker Magnum ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.