x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Stokta Yok
Böker

Böker Magnum Blaze Çakı

01MB255
Stoklarda Yok!
%5
464 TL
488 TL
Havale ile : TL   427
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Karmaşık işlemlerle 440 çeliği ve sapı üzerinde bir dizi rengin oluşturulduğu ışıltılı (Blaze, ışıltı veya alev anlamlarına gelmektedir) bir çakıdır. Gövdeden kilitli Blaze, thumb stud ile tek elle açılabilmekte ve sapındaki parmak oyuklarıyla iyi kavranabilmektedir.

  Kordon deliğine (lanyard hole) de sahip bu göz alıcı çakı, klipsi sayesinde kolaylıkla taşınabilmektedir.

  Ürün Cinsi : Çakı
  Toplam Uzunluk : 172 mm
  Namlu Uzunluğu : 73 mm
  Et kalınlığı : 2,8 mm
  Ağırlık : 81 g
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : Paslanmaz Çelik

   

   

  Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.
  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.