x
sadsad x
asdasd
popup.png (81 KB)
Stokta Yok
Böker

Böker Magnum Black Spear 42 Çakı

01RY248
Stoklarda Yok!
%5
406 TL
427 TL
Havale ile : TL   373
3.png (9 KB)
4.png (10 KB)
2.png (10 KB)
5.png (9 KB)
1.png (12 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Komple siyah taktik modelin 440A çelikten namlusu, hafif kıvrımlı ağıza ve modifiye mızrak uç (modified spear point) yapıya sahip. Siyah alüminyum gövde derin parmak oyukları içermekte. Bu yandan kilitli çakıda; kordon deliği (lanyard hole), cam kırıcı ve klips bulunuyor. 

  Black Spear (RY247) modelinden farkı, başparmak çıkıntısı (thumb stud) yerine tırnak çentiği (nail nick) kullanılmış olması ve ağızın tırtıllı (serrated) yapı taşımamasıdır.

  Ürün Cinsi : Çakı
  Toplam Uzunluk : 230 mm
  Namlu Uzunluğu : 96 mm
  Et kalınlığı : 3,8 mm
  Ağırlık : 220 g
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : Alüminyum

  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.

  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.

  Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.

  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.

  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.

  Ürün Cinsi : Çakı
  Tam Uzunluk : 230 mm
  Namlu Uzunluğu : 96 mm
  Et Kalınlığı : 3.8 mm
  Ağırlık : 220 gr
  Çelik Cinsi : 440A
  Sap Cinsi : Alüminyum
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.