x
sadsad x
asdasd
YENİ ÜYE (700 × 700 piksel).png (321 KB)
Stokta Yok
Böker

Böker Magnum Advance Desert Pro Çakı

01RY307
Stoklarda Yok!
%5
459 TL
483 TL
Havale ile : TL   436
3.png (8 KB)
4.png (9 KB)
2.png (9 KB)
5.png (8 KB)
1.png (10 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat & İade
 • Tavsiye Et
 • Advance serisi, özellikle 440C çeliği ile dikkat çekiyor.
  Advance Desert Pro, çok yönlü kullanıma uygun bir taktik çakıdır. Tek yönlü ağız açımına karşın mızrak uç (spear point) tarzı yansıtan, siyah kaplanmış, 440C namluya sahiptir. Sırt kısmının dibinde bir başparmak rampası mevcuttur. Namlu, başparmak çıkıntısı (thumb stud) veya flipper sayesinde tek elle ve kolaylıkla açılmaktadır.
  Hassas yerleştirilmiş yandan kilit (linerlock) mekanizması bulunan çelik astarlı çakı, iç içe geçmiş FRP (fiberglas takviyeli naylon) ve kaymayı engelleyici kauçuk olmak üzere siyah ve bej renkli sap malzemesine sahiptir.
  Üç vida ile sabitlenen geniş taşıma klipsi de siyah renkte kaplanmış olan çakı, naylon kılıfı ile sunulmaktadır.

  Tam Uzunluk : 21,3 cm
  Namlu Uzunluğu : 9,5 cm
  Et Kalınlığı : 2,7 mm
  Ağırlık : 130 g
  Çelik Cinsi : 440C
  Sap Cinsi : FRP

   

  Tüm dünyada bıçak denince akla gelen ilk markalardan olan Böker, 1869 yılından beri Solingen'de, kendi deyimleriyle ''olağanüstü bıçaklar için tutku ve coşku ile'' üretim yapıyor. Kalitenin sembolü olan ve ''Tree Brand'' olarak bilinen markasındaki ağacın kökleri ise 1674 yılına kadar uzanıyor.

  Böyle bir geçmişle, günümüzde küresel bir inovasyon liderine ve Avrupa'da spor, taktik, koleksiyon bıçaklarının en büyük üreticisine dönüşen Böker son derece geniş bir ürün gamına sahip.

  Alman bıçak devi, Böker Manufaktur olarak üretimini Solingen'de sürdürürken; Böker Arbolito, Böker Plus ve Magnum by Böker isimleri altında küresel ölçekte de üretime geçti. Böker Arbolito, Arjantin-Buenos Aires'te, seçkin malzemelerden el yapımı üretilen bıçakların ifadesi. Böker Plus konsept, tasarım ve yapımı Solingen'de gerçekleştirilirken imalatı Almanya dışında (Avrupa, ABD ve Asya) sürdürülen üretim kategorisi. Magnum by Böker ise fiyat performans önceliğinde, konsept Solingen'e bağlı olmakla ve Böker adını taşımakla birlikte tasarım ve üretim Almanya dışında yapılıyor.

  Dolayısıyla, en nadide koleksiyon parçalardan, fiyata göre performansı iyi ekonomik modellere kadar seçenekler ''Böker'' isminin güvencesiyle sunuluyor.

  Büyük üretici, sadece bıçak yapımında değil, anlaşma sağladığı diğer markalar ile bıçak ticaretinde de önemli role sahip.

  Ürün Cinsi : Çakı
  Tam Uzunluk : 213 mm
  Namlu Uzunluğu : 95 mm
  Et Kalınlığı : 2.7 mm
  Ağırlık : 130 gr
  Çelik Cinsi : 440C
  Sap Cinsi : FRP
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.